Різдво Христове

Різдво Христове -листівки

Різдво Христове – одне з найголовніших християнських свят. Різдво це день народження Ісуса Христа у Віфлеємі. Православна та Українська греко-католицька Церква святкують Різдво з 6 січна на 7 січня згідно з Григоріанським календарем. Натомість Римо-Католицька Церква святкує Різдво в ніч з 24 на 25 грудн

Святкування Різдва починається в переддень Різдва, якихй називається Свят-вечір або Багата Кутя. Різдвяній вечір починається, коли на небі появиться перша зірка. Весь предднь Різдва триває суровий піст. Увечері вся сім’я зустрічається на урочистій вечері. На столі можна побачити 12 страв: грибні, смажена риба, борщ, пиріжки з квасолею та капустою.


На PEPE.com можете відправити листівки з Різдвом Христовим. Наші листівки завжди викликають радість. Це приємний подарунок для знайомих, а також блізьких. На Різдво можете відправити у нас друковані листівки та електронні листівки, а також якщо ви хочете запросити друзів на зустріч відправте їм запрошення на різдвяній вечір. На PEPE.com є також найкращі привітання з Різдвом Христовим.

У вечір цей різдва Христова,
бажаю щастя вам простого.
Надіїї, радості й любові.

Опубліковано у категорії: Різдво Христове | Теґи: , , , , , , | Leave a comment

Новий Рік

Новий Рік – Хай щастя і радість Вас зустрічають

Новий Рік — одне з найголовніших свят. Це свято відзначають в богатьох країнах, тому воно об`єднує всіх. Новий рік випадає в час переходу останнього дня року в перший день наступного року. Це передусімпрощання зі старим роком та очікування, що в новому році все зміниться на краще.

Новий Рік це загадковий час магії та різних казок. Траідіційно вважається, що який буде перший день нового року, такий буде весь новий рік. Тому не можна наприклад відкласти роботу на потім.

На PEPE.com можете відправити новорічні листівки. Наші листівки завжди викликають радість. Це приємний подарунок для знайомих, а також блізьких. На Новий Рік можете відправити у нас друковані листівки та електронні листівки, а також якщо ви хочете запросити друзів на зустріч відправте їм запрошення на Новий Рік. На PEPE.com є також найкращі привітання з Новим Роком.

Гілками ялинки Вас я вітаю,
Як білі сніжинки в казковому сні.
Хай щастя і радість Вас зустрічають,
Як ніч Новорічну бенгальські вогні!!!

Опубліковано у категорії: Новий Рік | Теґи: , , , , , , | Leave a comment

Ханука

Ханука – свято вогнів

Ханука це одне з найголовніших єврейських свят. Інша назва це свято вогнів. Ханука триває в8 днів і це свято світла, ігор, гарної їжі та радості. Ханука випадає в кінці листопада та грудня. Цього року 2011 Ханука припадає на 20-28 грудня. Назва свята означає оновлення, освячення храму.

Традіційні страви, які євреї їдять на Хануку: картопляні оладки, пампушки, а також молочні страви приготовані наприклад з сиру. Підчас Хануки євреї співають релігійні гімни, обмінюються подарунками та влаштовують веселі застілля.

Одним з найголовніших символів Хануки є підсвічник, який називається на честь свята Ханука — ханукія. Ханукія має 9 свічокб вісім свічок є священними, а одна це звичайна свічка. Ханукію запалюють священні.

На PEPE.com можете відправити листівки на свято Ханука. Наші листівки завжди викликають радість. Це приємний подарунок для знайомих та блізьких. На Хануку можете відправити у нас друковані листівки та електронні листівки, а також якщо ви хочете запросити друзів на вечір відправте їм запрошення на Хануку.

Опубліковано у категорії: Ханука | Теґи: , , , , , , , | Leave a comment

Листівки з днем народження

Листівки з днем народження для кожного

На PEPE.com можна відправити листівки з днем народження. У нас є різні листівки: романтичні, серйозні, традиційні, забавні. Також можна відправити листівки з квітами. Крім цього є можливість користуватися збіркою стіхів, цитат та віршів. Побачите як просто і швидко можна відправити гарні лисітвки. У нас знайдете електронні листівки та друковані листівки з днем народження.

Нехай же вам квітує весно-цвіт
В життя збуваються найкращі мрії
І доля посилає многа літ
Добра ,бадьорості, любові і надії.

Опубліковано у категорії: День народження | Теґи: , , , , , | Leave a comment

Осінні листівки

Осінні листівки – цитати про осінь

На сайті PEPE.com знаходяться багато осінних листівок. Це звичайно дуже сентиментальні листівки. У Вас також є можливість додавти свій текст до листівки.

Цитати про осінь:

Зима – це гравюра, весна – акварель, літо – олійний живопис, а осінь – мозаїка всіх трьох. Стенлі Хоровіц.

Ні фруктів, ні квітів, ні листя, ні птахів – листопад! – Томас Гуд.

Осінь – це друга весна, коли кожен лист – квітка. – Альберт Камю.

Чудова осінь! Моя душа повінчана з нею, і якби я був птахом, я б полетів навколо Землі в пошуках наступної осені – Джордж Еліот.

Жовтень – це симфонія сталості та змін. – Бонар Оверстріт.

Опубліковано у категорії: Осінь | Теґи: , , , , , | Leave a comment

Електронні листівки

Електронні листівки на кожне свято

Електронні лисітвки завжди викликають радість. На нашому сайті Ви можете відправити свої побажання сучасним способом. На PEPE.com знайдете електронні листівки: картинки, флеш і відео-листівки. А також у нас можна замовити друковані листівки і друковані запрошення.

На сайті є електронні лисітвки на кожне свято. Вони поміщені в різних категоріях: день народження, любовь, листівки на кожен день, листівки скажи, гайдпарк, листівки з тваринами, листівки з квітами, листівки на річницю, листівки – вітання, спеціальні листівки для дітей і запрошення.

На PEPE.com можна відправити друковані запрошення і електронні запрошення на: день народження, побачення, вечірка, зустріч, річниця, професійні, весілля, і інші запрошення.

Побачтие самі, як швидко і просто теперь можна відправити листівки. До кожноі листівки додайте власні привітання.

Опубліковано у категорії: Електронні листівки | Теґи: , , , , , , | Leave a comment